Biz Kimiz? - Agon Vision

Vision
İçeriğe git

Biz Kimiz?

Tezer Öner Başkan
Kurucu Ajans Başkanı, CEO, Satış ve Pazarlama Yönetimi, Proje Geliştirme ve Yönetim

Lee Cooper, Solimak, Ersa, Ete Mensucat, Ete Trade, Tradevcogen, Levi Mümessillik, Eliar, Çizgi Mühendislik, Profilo Protect, Optimus, Elektromaks, AselGrup ve Sovatro şirketlerinde üst düzey yöneticilik, yönetim kurulu üyelikleri ve icra kurulu üyelikleri yanısıra 2006 yılından beri kurduğu Agon ile danışmanlık, mümessillik ve eğitim-performans içerikli atölye çalışmaları konularında tecrübelidir.

1987 TÜBİTAK Türkiye Üçüncüsü'dür. Ticaret, Pazarlama, Satış, Reklam, Medya, Yönetim Organizasyonu ve Halkla İlişkiler, Saha ve Tedarik Organizasyonu, konularında uzmanlığa sahiptir. Davranış bilimleri, sosyal psikoloji ve pozitif bilimler meraklısı olan kurucu ortağımızın aynı zamanda çeşitli dergi ve mecralarda yazarlık ve yorumculuk yaptığı zamanlar da mevcuttur.

Pazarlamayı bir hayat tarzı olarak İletişim ve Marka Uzmanlığını ise bu hayatın yapı taşları olarak benimsemiş ve sürdürmektedir.

Şahin Tuhan  Görsel Sanatlar Danışmanı
Yaratıcı Reklam Yöneticisi, Sanat Yönetmeni, Proje Yönetimi, Yaratım Süreçleri

Ortaokul yıllarından itibaren karanlık oda ve rötuşörlük çalışmaları ile amatör seviyede başlayan bir heyecanla sektöre girmiştir.

Gıda üzerine üniversite eğitimi tamamlandıktan sonra da bu çalışmalar profesyonel hayatta işletme müdürlüğü ve çeşitli yöneticilik kademeleri içerisinde tecrübe kazanarak devam Şahin Tuhan o zamandan bu güne, pek çok ünlü isim ile çalışma fırsatı yakalamıştır. Özellikle moda, mimari, dergi, katalog ve stillife çekimlerinde özgün ve başarılı çalışmalara imza atmıştır.

Zaman içinde profesyonel bir ekip ile reklam-tanıtım filmleri, TV program prodüksiyonları, digital art ve devamında görüntü yönetmenliği oradan da program ve reklam filmi yönetmenliğine kadar geniş bir yelpazede özel projelerde tecrübe ve imza sahibidir.

Sanatçı danışmanımızın çalışmaları referans sayfamızda bulunmaktadır.
19 Mayıs Mah. Turaboğlu Sok.
No:4 D:2 Hamdiye Yazgan İş Mer.
34736 Kozyatağı Kadıköy İSTANBUL
Copyright © AGON
Tüm Hakları Saklıdır 2010 - 2023
Vision
İçeriğe dön